Sensible Soccer w wykonaniu Atari

soccer_thornemivideoDziś tylko filmik z bardzo starej gry na małe Atari. Tak mi się skojarzyło z amigowym Sensible Soccer, chociaż tylko z wyglądu, bo w graniu już na pewno nie ;). Sami oceńcie.

Ta gra to po prostu Soccer, od Thorn EMI Video Programmes Ltd. z 1982 roku! Mało ciekawa, słaba, anemiczna, nudna… Jedyne, co mi się w niej podoba, to płynna animacja postaci. Szkoda, że większość z nich ciągle stoi, jak kołki.

Ale… Ja w ogóle nie lubię piłki nożnej… 😉

Przeczytaj też:

Amaurote – owady-mutanty zżerają ludzkość!

Z bardzo głębokiego dzieciństwa mam wciąż przed oczami obraz przerażających chodzących pszczół i muzykę, która przyprawiała o gęsią skórkę… Pszczoły snują się w różne strony, wydają się zupełnie obłąkane, a gdy się taką spotka, można podskoczyć z wrażenia na fotelu … Czytaj dalej

Jak się kończy Blue Max

Kiedyś pisałem o Blue Max’ie, więc dziś nie zamierzam nic powtarzać. Ponieważ mam chwilowo L4 w pracy i siedzę w domu, postanowiłem przejść Blue Max do końca i ten fakt uwiecznić.

Raptor – tak się robi shmup’y

Zawsze lubiłem strzelanki. Nawet w czasach, gdy grałem tylko na małym Atari. Wówczas robiono ich całkiem sporo (na różnych platformach, choć automaty przodowały), a później niestety coraz mniej. Wiele z nich było fajnych, lecz szybko się nudziły i niemal popadały … Czytaj dalej

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.