Warto zobaczyć

Kilka miejsc, które warto odwiedzić, czyli garść linków do innych stron. Możliwe, że będę z czasem rozwijał tę listę. Na razie tyle, ile widać.

 • Zombie Mastah
  Moja najważniejsza strona, która pamięta jeszcze poprzednie milenium :). Od samego początku jej istnienie służy temu, abym pokazywał światu to, co robię. Wrzucam tam wszystkie swoje programy, gry, które napisałem oraz wszelkie inne rzeczy, którymi mogę się choć trochę pochwalić. Wielki dział download mieści wszystko co się da i wszystko jest za darmo do pobrania, dla każdego ciekawskiego. Kiedyś myślałem, że może zacznę wrzucać coś, co można sprzedać, ale zmieniłem zdanie i do dziś nie ma tam ani jednej płatnej treści.
 • Oficjalna Strona Sadist
  Sadist to jedyna moja gra, która doczekała się zupełnie osobnej strony. Miała ona swoje 5 minut w Internecie, kiedy było większe zainteresowanie. Trochę ludzi tworzyło do niej różne dodatki, liczba pobrań szybko rosła! Gra doczekała się drugiej części, która pobiła popularnością „jedynkę”. Po wielu latach przerwy pojawiła się też trzecia część gry, niestety nigdy nieukończona. Żal na to patrzeć, ale próbowałem ją napisać dość dawno i przegapiłem zupełnie okazję, która raczej już nie wróci z różnych powodów. Szczegółowy opis znajdziesz na tejże stronie.
 • Znana muzyka w starych grach
  Strona, na której umieściłem wyniki kilku miesięcy moich poszukiwań pierwowzorów utworów muzycznych z dawnych gier. Lista jest już dość pokaźna. Jeśli interesuje cię jaki utwór w oryginale był w którejś starej grze, to tu jest szansa na poznanie prawdy!
 • YouTube – mój kanał
  Obejrzycie tu prawie wszystkie filmy z tej strony oraz takie, których nawet tutaj nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.