To jest już koniec…

Moi drodzy.

W tym miesiącu minęło 10 lat od momentu, gdy stworzyłem stronę Classic Games Maniac. To było bardzo fajne doświadczenie – poczuć się niemal jak redaktor w czasopiśmie. Jednocześnie mogłem sobie pozwolić na pełną swobodę i pisać o pierdołach, a nie tylko o grach. Jednak od dłuższego czasu nie piszę nic nowego, straciłem zapał i jednocześnie widziałem wzrost wielu innych stron i profili w serwisach społecznościowych, gdzie takich starych pierdzieli, którzy robią z siebie alfę i omegę w zakresie retro, jest pełno i każdy gada o tym samym. Nie ma to sensu, więc…

Zawieszam działalność strony CGM. Będzie dostępna do czytania, ale nie będę już pisał.

Nie jest to jednak koniec świata, ponieważ postanowiłem trochę wrócić do korzeni. Nie potrafię długo nic nie robić, więc na razie znajdziecie mnie na moim drugim profilu fejsbukowym https://www.facebook.com/gadzpl/, który jest „fanpejdżem” mojej najstarszej, najpierwszej strony internetowej, na której publikuję swoje projekty, gry i inne rzeczy od ponad 20 lat! Staram się trochę popisać, żeby zainteresować czytających, więc profil jest trochę jak blog w małej postaci.

Jednocześnie na boku zacząłem pisać grę w stylu retro pod tytułem „Star Maze DLX” i w jej otoczce zacząłem też odświeżać resztę swojej strony https://gadz.pl, skąd można pobrać wszystkie moje „dzieła”. Przy tejże okazji zmieniłem podejście do odkrywania kart i zacząłem udostępniać kody źródłowe tego i tamtego. Na pierwszy ogień poszły dłuuugo proszone (błagane, przeklinane, wymuszane…) przez fanów źródła dwóch pierwszych części gry Sadist! Niebawem będę udostępniał inne rzeczy, więc jeśli lubiliście czytać to, co piszę, to bardzo was zachęcam do „polubienia” mojego profilu gadzpl na fejsbuku (link powyżej) i zaglądania na stronę https://gadz.pl. Postaram się, by nie było zbyt sztywno i nudno. Czasem piszę tam o kodowaniu, o własnych doświadczeniach, które zbieram już od ponad 30 lat „w zawodzie”, czasem o gierkach, a czasem bzdury i głupie żarty. Jeśli chcecie mnie wesprzeć, to polubcie profil, udostępnijcie go znajomym, bym poszerzył nieco grono odbiorców, a ja będę w zamian pisał i dzielił się grami, kodami i czym tam jeszcze się uda.

Zapraszam więc na https://www.facebook.com/gadzpl/ oraz https://gadz.pl, a jednocześnie żegnam wszystkich czytelników CGM. Bardzo Wam dziękuję za wszelkie komentarze i poświęcony czas. To była fajna przygoda. Mam nadzieję, że nie przynudzałem za bardzo.

Grzegorz Drozd A.K.A. GAD A.K.A. GadZombiE

Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

2 odpowiedzi na „To jest już koniec…

  1. gedzior84 komentarz:

    Szkoda, że kończysz prowadzenie tej stronki. Nie wchodziłem tutaj może zbyt często, ale jak już przywędrowałem, to czytałem wszystko co zdążyło się pojawić. Życzę powodzenia i sukcesów na pozostałych polach Twojej działalności i twórczości 🙂

    • GadZombiE komentarz:

      Bardzo dziękuję za te słowa. To naprawdę miłe, co napisałeś. Twórczość to bardzo duże słowo jak na to, co robiłem i robię, więc tym bardziej jest to budujące. Zajrzyj czasem na gadz.pl i profil na fb tej strony, gdzie wrzucam sporo więcej informacji niż na samej stronie, która jest głównie źródłem do pobierania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.