Zagadka halloween’owa – odkrycie kart

Wybaczcie gigantyczne opóźnienie, ale zostawiłem żelazko na gazie, zgubiłem cukier w piwnicy, urodziły mi się sześcioraczki na strychu, a po drugiej stronie rzeki wybuchł pożar w akwarium…  Ostatecznie nie podałem do dziś wyników zagadki z halloween ubiegłego roku. Niestety nikt nie odgadł wszystkich tytułów gier, choć kilku śmiałków spróbowało i część tytułów zgadli poprawnie.

Dlatego dziś uchylę rąbka tajemnicy, ale pozostawię Wam jeszcze odrobinę zabawy w zgadywanki i zamieszczam pełne screeny, z których wyciąłem rzeczone czachy i inne straszydła. Dla osoby, która zgadnie wszystkie tytuły z zamieszczonych screenów nagroda w postaci fotografii mojego autografu na serwetce z pizzerii. Zapraszam wszystkich śmiałków do zabawy, obiecuję niezapomniane wrażenia. Postaram się też dać wyniki i ewentualnie ostatecznie podać wszystkie tytuły za jakiś czas.

Uwaga! 3, 2, 1 i… ruszyyyyyyyyyliiiiiiii!

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

3 odpowiedzi na „Zagadka halloween’owa – odkrycie kart

 1. zbylu komentarz:

  Z tego co rozpoznaję, to:
  Cauldron
  Cauldron II
  Prince of Persia 1 i 2
  Trap Door
  Montezuma
  Gauntlet
  Pinball Fantasy
  Smokie
  Countermeasure
  Reszta raczej jest mi nieznanana…

 2. GiaMce komentarz:

  Nie zgadnę nic poza Princem 2. xD

  • GadZombiE komentarz:

   Naprawdę nic więcej nie znasz? Skoro znasz Prince of Persia 2, o którym słusznie wspomniałeś, to przynajmniej jeszcze jeden screen powinien być dla Ciebie znajomy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.