Wciskają mi grę

Jestem obrażony na Gamesplanet.com.

Kupiłem tam kiedyś Trackmanię. Wcale nie tanio, ale było to jedyne miejsce, gdzie znalazłem. Od tego czasu spamują mnie ofertami. Większość z nich olewam, bo mają drogo jak cholera i nic mnie nie interesuje. Jednak kiedyś trafili w sedno, bo przysłali ofertę z promocją na Trackmanię 2, więc skorzystałem i kupiłem Valley i Canyon. Brakuje mi tylko Stadium 2.

Kiedyś była promocja i Stadium było za dwa funty. Myślę – biorę. Wlazłem na stronę, zalogowałem się i kupuję. Idę płacić zadowolony, jak zwykle przez Paypala, a tu się okazuje, że w ten sposób płacić się nie da. Tylko karta kredytowa, której nie mam. No to się zdenerwowałem i oferta przepadła. Wysłałem do nich maila z pytaniem dlaczego tak jest. Odpisali, że jeśli cena jest zbyt niska, to się nie da Paypalem. Kij ich tam wie dlaczego. Szkoda, przepadło.

Cena wzrosła na 8 funtów, czyli około 40 złotych. Raczej żadna promocja. Serwis jednak nie odpuszcza i 3 dni z rzędu wysyłali mi znowu maile, że Stadium jest do kupienia i to super oferta. Sprawdziłem i nawet przez Paypala zapłacić się da. No tak, tylko ta cena… Gdy można było 4 razy taniej kupić to się nie dało. A teraz mnie molestują. Chyba wiedzą, co mnie interesuje. Tylko jakoś nie rozumieją, że chcę mniej zapłacić.

Obraziłem się na nich 😉

Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.