To już dwa lata! I konkurs ;)

DWAMoi drodzy. Wygląda na to, że już dwa lata się staram promować temat starych gier, wielkich pikseli i genialnie prostych pomysłów, dla których poświęcaliśmy całe miesiące swojego życia. Temat dawnych gier jest jak studnia bez dna i mam wciąż setki pomysłów o czym jeszcze można mówić, pisać i czym się cieszyć. Problemem jest jedynie czas, który trzeba poświęcać na dopieszczanie tego wszystkiego. Napisanie jednego tekstu to czasem kilka godzin, do tego stworzenie filmiku, obrobienie go, wysłanie na Youtube, to zwykle kolejne kilka godzin. Wierzcie mi lub nie, ale prowadzenie takiej strony to kawał roboty i robię to tylko z czystej pasji. Na ile starczy mi jeszcze sił i czasu, tyle będę dalej pisał i promował co mogę. Czasem rzućcie okiem na konto strony na Fejsbuku, gdzie wrzucam krótsze informacje, których nie ma tu, na stronie. Wciśnijcie „Lubię to”, obserwujcie, a będziecie mieli jeszcze więcej fajnych informacji o grach i wydarzeniach związanych z grami. Na moim koncie na Youtube czasem pojawiają się też filmy z grami, o których nie napisałem jeszcze na stronie. Nie o wszystkich piszę. Czasem wrzucam po prostu krótki gameplay z gry. Ot tak.

Przy okazji mikro konkurs. Jakie gry znajdują się na powyższej ilustracji? 🙂

Nagrodą jest piwo dowolnej marki, które można kupić sobie w najbliższym monopolowym. Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach!

Pozdrowienia dla retromaniaków i szerzcie temat wszędzie, gdzie się da!

Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

4 odpowiedzi na „To już dwa lata! I konkurs ;)

 1. Miro komentarz:

  Robbo, Boulder Dash, Czaszki, Heartlight, Pac-Man 🙂

 2. Kloqus komentarz:

  Od ręki widzę Pac-Mana i śrubki, zapewne z Robbo. W pierwszej chwili labirynt skojarzył mi się z Bombermanem ale jest za „rzadki” i za mało „w kratkę”.
  P.S. Jeśli chodzi o piwo to może uda nam się razem na jakoweś po prostu wybrać jak pojawi się okazja. 🙂 Z oldschoolowych zdaje się, że powróciło EB (nie pamiętam czy mi smakowało) – nawet reklamę mają chyba podobną jak wieki temu…

  • GadZombiE komentarz:

   No, może kiedyś się uda :). Tylko w moim przypadku to będzie raczej kawa niż piwo, ale reszta się zgadza. O EB słyszałem, ale nie widziałem. Kiedyś zwane było sikaczem, potem zniknęło. Mnie się piło je łatwo, bo było takim właśnie sikaczem, kiedy zaczynałem w ogóle pić piwo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.