Sprawdź się, jak dobrze znasz stare gry!

Classic Games QuizNo dobra, nadszedł ten dzień, kiedy odkrywam przed Wami karty. Robię to trochę z obawami, bo nie wiem czy wszystko działa poprawnie i co może się posypać, ale przygotowywałem to jeszcze w listopadzie i wypadałoby wreszcie Wam to przekazać. Miała to być robota na kilka dni, a wyszły w sumie 2 miesiące. Zrobiłem quiz ze starych gier!

Sami możecie sobie zagrać i sprawdzić swoją wiedzę. Quiz podzielony jest na 4 poziomy trudności, gdzie pierwszy jest super prosty, niemal dla nowicjuszy :). Pozostałe są trochę trudniejsze. Znajdziecie tam ekrany z gier, fragmenty ekranów, małe elementy z gier, ręcznie rysowane obrazki oraz dźwięki i fragmenty muzyki. Każdą zagadkę rozwiązujecie wpisując tytuł gry. Dokładnie instrukcje znajdziecie na stronie tytułowej quizu. Na razie wszystko jest w wersji angielskiej. Dlaczego? Żeby mógł zagrać każdy, niezależnie od kraju pochodzenia. Mam nadzieję, że nie narobiłem tysiąca błędów językowych pisząc po angielsku ;). I nie sądzę, aby sprawiło Wam to jakąś trudność w graniu. Aby zagrać należy się zarejestrować i zalogować. Dlaczego? Po to, żeby mieć stworzonego swojego gracza. Pamiętajcie do niego hasło, to nikt nie będzie mógł się pod Was podszywać. Jeśli się uda, to wynik każdego gracza może znaleźć się na liście najlepszych. Na razie jest w formie prostej, potem pomyślimy nad ulepszeniami.

Zagadek na razie jest 399 :). Każda gra podzielona jest na pewną liczbę zagadek. W jednej grze nigdy nie ma wszystkich zagadek, więc można grać po kilka razy i za każdym razem zagadki są losowane z puli przeznaczonej dla danego poziomu trudności. Możliwe jest, że z czasem dodam więcej zagadek.

I końcowa uwaga. Ponieważ udostępniam to pierwszy raz, możliwe są błędy i różne inne nieprawidłowości. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi w razie problemów. Jest to wersja beta, czyli do testowania przez wszystkich. Jak będzie ok, to zrobię z tego wersję pełną.

Aby rozpocząć grę, wejdźcie na stronę http://quiz.classic-games.pl. Miłej zabawy!

 

Otagowano , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.