Okrągłe 5 lat za nami!

My tu gadu gadu, a niepostrzeżenie minęło właśnie 5 lat odkąd staram się utrzymać tę stronę, która służy głównie temu, aby stare gry nie były zapomniane. I to również przeze mnie, bo pisząc teksty sam odgrzebuję swoje wspomnienia, nieraz bardzo usilnie.

W minionym roku nie pojawiło się zbyt wiele artykułów. Jednak staram się jak mogę, aby wciąż coś się tu działo. Trochę więcej widać też na kanale fejsbukowym CGM, ponieważ zdarza się tam wrzucić krótką notkę, czy filmik, czego nie ma tutaj.

Do większości artykułów staram się dodawać filmy, z czego urosła już pokaźna liczba filmów na moim kanale na YouTube. Żeby było zabawniej, kanał na YT zasubskrybowało więcej osób niż polubiło profil na Facebooku! Tego się zupełnie nie spodziewałem, ale okazuje się, że więcej ludzi woli same filmy niż całokształt strony. Może ma to większe wzięcie?

Tak czy inaczej idziemy dalej naprzód. W międzyczasie obserwuję szybko rosnącą modę na retro. Z jednej strony to dobrze, z drugiej jest tego już tyle, że coraz trudniej się przebić. Nigdy nie próbowałem konkurować z modą, a pomysł na stworzenie CGM był zupełnie spontaniczny. Od dłuższego czasu czułem, że mam ochotę popisać na temat starych gier, które zawsze tak lubiłem. A tu moda, retro, piksele… wszystko weszło niemal do mainstreamu!

Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.