No i stało się – Facebook

fejsbuk_ikonaI stało się. A raczej stałem się. Stałem się częścią sekty fejsbukowej, jednakże nie czuję się winny, gdyż nie umieściłem tam swoich danych, oszukałem cały świat, żeby nie czuć się inwigilowanym. Całe to poświęcenie tylko i wyłącznie po to, byście mogli polubić stronę Classic Games Maniac korzystając z Facebooka, a dokładniej z guziczków pod każdym artykułem, które od dziś są już widoczne i powinny działać. Na wstępie bardzo zachęcam wszystkich do polubienia strony, co lekko mnie zmotywuje do dalszego pisania, a jednocześnie może delikatnie wskaże kilku nowym osobom tę stronę i podbuduje moje ego.

Na razie strona na FB ma taki drętwy adres: https://www.facebook.com/pages/Classic-Games-Maniac/662089600540270

Podobno można go skrócić, ale dopiero jak zdobędę 25 fanów! Liczę na Waszą pomoc, drodzy Czytelnicy 🙂

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

3 odpowiedzi na „No i stało się – Facebook

 1. Kloqus komentarz:

  Wracam do tego wpisu właściwie tylko informacyjnie:
  Odkąd polubiłem to nawet przychodzą mi powiadomienia na maila. 🙂 Co prawda od facebook’a, ale dotyczą one nowopojawiających się tu artykułów, choć już nie ewentualnych komentarzy do nich. Ale zawsze to już lepiej niż ta wtyczka co była i znikła, bo nie działała.

  • GAD ZombiE komentarz:

   Bo na FB wrzucam info o nowych wpisach i faktycznie dzięki temu masz jakieś info, że jest coś nowego. Chociaż akurat moim zdaniem do tego celu to niezastąpiony jest RSS, który akurat na tej stronie działa zupełnie poprawnie. Nawet jest RSS do komentarzy, więc mnie pasuje.

 2. GAD ZombiE komentarz:

  Okazuje się, że wcześniej też dało się zmienić adres strony fejsbukowej, więc teraz już jest taki: https://www.facebook.com/classicgamesmaniac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.