Google plus zawitał

Nie śmiejcie się, ale dodałem plugin do Google Plus i pod każdym wpisem jest przycisk „+1”, który pozwoli na to, by nieco bardziej rozpowszechnić stronę, o ile ktoś będzie w to klikał :).

Drugim etapem byłby guzik do Facebooka, ale trzeba mieć swoje konto na tym szajsie, żeby korzystać z takiego guziczka i trochę mnie to odstrasza. Nie mam i nie chcę mieć. Z drugiej strony jakby tak ludzie klikali w „Lubię to” na tej stronie, to byłoby fajnie 😉

Klikajcie!

Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

2 odpowiedzi na „Google plus zawitał

 1. zx81 komentarz:

  Idzie nowe 🙂
  Ja od poczatku roku mam twittera! … niestety tylko 6 osob mnie sledzi 🙂
  Dobrze ze cos napisales, bo martwilem sie ze zapomniales o tej stronie. Trzy wpisy na raz -to jak „W poszukiwaniu straconego czasu”

  • GAD ZombiE komentarz:

   Jestem zupełnie zacofany. Nie wiem jak wygląda Twitter nawet, nie używam go i nie oglądam. Nie martwi mnie to za bardzo ;). Facebooka też nie mam ;).
   Z tymi trzema wpisami naraz to lekka przesada, bo porządny tekst jest tylko jeden, a dwa pozostałe to takie krótkie wzmianki. Nie martw się, nie zapomniałem o stronie! Mam tylko mało czasu, bo każdy wolny wieczór staram się poświęcić wykańczaniu jednego programu, którego miałem tylko poprawić, a męczę go już chyba z 5 miesięcy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.