Attack on Pearl Harbor za 8,50 PLN!

attack_on_pearl_harbor_pcDopiero co pisałem na temat Blue Maxa i przy tej okazji wspomniałem o fajnej strzelance na Playstation 4 „War Thunder„, której to nawet nie miałem okazji zobaczyć w akcji, a tu wczoraj znalazłem w kiosku grę, która śmiało może się z tym równać za – uwaga – 8 złotych i 50 groszy! Jeśli macie okazję, to polecam przejść się szybko do kiosku, bo pewnie za miesiąc już będzie trudno to znaleźć. Zwie się to Gold Games numer 5/2013 i jest to zwykła (tradycyjna już) tekturka z kartką z obrazkami z gry, a do tego płyta w kopercie. Na okładce tytuł gry – Atak na Pearl Harbor.

Grałem chwilę i przyznam, że fajnie się ciupie, bo obsługa jest prosta jak drut, nie ma to nic wspólnego z symulatorem, a postrzelać można bardzo przyjemnie. Krew się nie leje, ale są iskry, dym i ogień, więc jest zabawa!

mig_alley_ace_atariMoże gra mało klasyczna, ale jak się uprzeć, to można ją porównać z atarowskim Mig Alley Ace, bo w graniu jest bardzo podobna i polega na tym samym – lecieć i strzelać do samolotów wroga!

Zobaczcie sami, nagrałem krótki filmik. Fajneee! A już za takie pieniądze, to szkoda nie brać. Polecam!

Otagowano , , , , .Dodaj do zakładek Link.

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".

Jedna odpowiedź na „Attack on Pearl Harbor za 8,50 PLN!

  1. xanio komentarz:

    Bez przesady, wygląda trochę gorzej niż War thunder ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.