Wciskają mi grę

Jestem obrażony na Gamesplanet.com.

Kupiłem tam kiedyś Trackmanię. Wcale nie tanio, ale było to jedyne miejsce, gdzie znalazłem. Od tego czasu spamują mnie ofertami. Większość z nich olewam, bo mają drogo jak cholera i nic mnie nie interesuje. Jednak kiedyś trafili w sedno, bo przysłali ofertę z promocją na Trackmanię 2, więc skorzystałem i kupiłem Valley i Canyon. Brakuje mi tylko Stadium 2.

Kiedyś była promocja i Stadium było za dwa funty. Myślę – biorę. Wlazłem na stronę, zalogowałem się i kupuję. Idę płacić zadowolony, jak zwykle przez Paypala, a tu się okazuje, że w ten sposób płacić się nie da. Tylko karta kredytowa, której nie mam. No to się zdenerwowałem i oferta przepadła. Wysłałem do nich maila z pytaniem dlaczego tak jest. Odpisali, że jeśli cena jest zbyt niska, to się nie da Paypalem. Kij ich tam wie dlaczego. Szkoda, przepadło.

Cena wzrosła na 8 funtów, czyli około 40 złotych. Raczej żadna promocja. Serwis jednak nie odpuszcza i 3 dni z rzędu wysyłali mi znowu maile, że Stadium jest do kupienia i to super oferta. Sprawdziłem i nawet przez Paypala zapłacić się da. No tak, tylko ta cena… Gdy można było 4 razy taniej kupić to się nie dało. A teraz mnie molestują. Chyba wiedzą, co mnie interesuje. Tylko jakoś nie rozumieją, że chcę mniej zapłacić.

Obraziłem się na nich 😉

Przeczytaj też:

Ewolucja Robbo

Ot, taki obrazek mi się zrobiło 😉

Retronawrót czyli śmieci w sieci

Od kilku lat obserwuję powolnie postępującą falę nowej mody tworzenia gier. Polega ona na tym, że pojawia się jakiś pomysł na grę (często zaczerpnięty ze starszych gier, albo po prostu jest tak banalny, że takich gier było już pełno), do … Czytaj dalej

Doktor

Dowiedziałem się ostatnio, że mógłbym doktorat zrobić na temat starych gier, a tę stronę czyta się jak pracę naukową. Fajnie! To miłe 🙂

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.