Pytania w captcha

Podobno czasem są problemy z wpisywaniem komentarzy pod tekstami na tej stronie. Czy zdarzyło się Wam coś takiego? Możecie próbować komentować ten wpis dla testu :). Zmieniłem dziś pytania w captcha podczas wpisywania komentarza. Może problem leżał w odpowiedziach na pytania, a nie w samym mechanizmie działania. Teraz pytania powinny być jasne :). Jeśli pojawią się jakieś problemy, napiszcie o tym do mnie w mailu, albo przez profil na fejsbuku.

Przeczytaj też:

Znana muzyka w starych grach częścią CGM

Zgodnie z planem wcieliłem dziś małą stronkę z listą utworów ze starych gier do strony Classic Games Maniac. Ma swoją subdomenę, więc możecie ją odwiedzić bezpośrednio poprzez adres: http://music.classic-games.pl. Przy okazji lekko odświeżyłem jej wygląd, żeby upodobnić go do strony … Czytaj dalej

A.N.A.L.O.G. – jeszcze coś

Najciemniej pod latarnią ;). Znalazłem na stronie atarionline.pl skany całych numerów ANALOGa. Dopisałem adres do tekstu o tym czasopiśmie.

Retro jajka

Z okazji świąt klasycznogrowe życzenia 😉

O GadZombiE

Zajrzyj na stronę "O mnie i o stronie".
Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „Pytania w captcha

 1. Sebo mówi:

  Komentarz ćwiczebny

 2. Baneczek mówi:

  Nie mam fb, komentuje bo nie mogę wyjść z podziwu. Super strona. Natrafiłem na nia dzięki wykop, gdzie był link jak uruchamiac emulator na Amstradzie 🙂

  Możesz zrobic jeszcze inne trudne emulatory? Zx Spectrum, Sam Coupe lub Apple II?
  Fajnie by było. Pozdrawiam

  • GadZombiE mówi:

   Dzięki:) Inne emulatory są w planie. ZX i Apple II na pewno. Reszta z czasem także. Zobacz w menu Porady lub Emulatory. Obecnie są opisane jeszcze inne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.